• Masáže

Objednejte si termín Vaší návštěvy:

                                                                                           Ivana tel.: 603 717 207
Martina tel.: 777 951 936
Dagmar tel.: 606 478 081

Masáže

Klasická masáž

Technika je orientována na jednotlivé části těla. Používá se přiměřený tlak a pomalejší rytmické tahy jako je hnětení, roztírání, tepání a další. Účelem je dosáhnout uvolnění svalového napětí a celkové regenerace sil a zároveň odstranění bolestivosti přetížených partií. Masáž je vhodná při sedavém typu zaměstnání, při revmatických onemocnění, zácpě a chorobách pohybového aparátu.

Sportovní masáž

Tato masážní technika je určena pro fyzicky aktivní lidi a sportovce. Soustřeďuje se především na jejich individuální a specifické potřeby. Používá se silnější tlak, jehož účelem je dosáhnout dostatečného prokrvení svalů a tkání, čímž lze předejít možným zraněním a připravit tělo na kvalitnější fyzický výkon. Masáž je vhodná při rekonvalescenci.

Relaxační masáž

Je to odpočinková a uklidňující masáž. Provádí se velice jemnými a pomalými tahy. Vhodná pro zklidnění, osvěžení a odstranění únavy. Přináší uvolnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celý organismus, napomáhá ke zlepšení spánku, nálady, duševní apatie, úzkosti a depresí. Prokrvuje a posiluje organismus.

Aromamasáž

Patří k relaxačním metodám a účinně pomáhá při každodenním vypětí. Kombinuje se zde dotyk se silou čichových vjemů. Éterické oleje nebo-li silice pronikají během masáže do těla, kde mají příznivý vliv na revitalizaci kůže a zároveň se inhalují. Silice se zvolý dle problému klienta. Aromamasáž posiluje či uvolňuje mysl i tělo dle zvolených silic. Oleje působí ještě dlouhou dobu po masáži, neboť dobře prostupují kůží. Je vhodné bezprostředně po masáži nesmývat.

Indická masáž hlavy

Jedná se o velmi starou techniku, jež se nyní těší stále větší oblibě, právě pro své antistresové účinky. Uvolňují se svaly a prokrvuje pokožka. Zbavuje každodenního stresu a především působí proti bolestem hlavy, očí, krku, šíje, snižuje napětí v ramenou. Vylepšuje kvalitu vlasů a vlasové pokožky. Opakováním léčí migrény, nespavost a úzkosti.